главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2012-05-17«Оптімікс» веде до перемоги!

Перефразовуючи відомий народний вислів: «хто добре працює, той добре відпочиває», можна з впевненістю сказати що, той хто успішний в одному, успішний в усьому. Це як не найкраще довела торгова команда ТДВ «ЖЛ» під назвою «Оптімікс», що нещодавно перемогла в турнірі вищої ліги з футболу у футбольному залі.

Хлопцям не в перше долати труднощі на шляху до перемоги, адже вони роблять це щодня, не тільки на полі, але й у повсякденному житті. Так і в турнірі, який був дуже напруженим і цікавим. Усі команди-учасниці вибороли своє право участі в ньому численними перемогами над суперниками. Однак команда ТДВ «ЖЛ» довела своє право на перемогу вигравши всі 7 зіграних ігор.

Це і не дивно. Адже футболісти захищали честь не тільки рідної компанії. Їх надихала ТМ «Оптімікс». Адже ця торгова марка є уособленням інновацій, смаку та користі. Та ідеально підходить тим, хто веде спортивний спосіб життя.

Привітаємо переможців ще раз та побажаємо футбольній команді «Оптімікс» ще більше перемог, а фабриці ТДВ «ЖЛ» більше таких гарних та яскравих команд.

Довідкова інформація:

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 – ЗАТ «Житомирські Ласощі») засновано в 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягами виробництва. Система менеджменту якості виробництва підтверджена сертифікатом ISO 9001:2000. Система безпеки виробництва харчових продуктів підтверджена сертифікатом ISO 22 000. На сьогодні в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 2000 співробітників. Асортимент продукції налічує близько 230 позицій, серед яких різні види цукерок, печиво та вафлі.

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1770
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2020 Агентство Промышленных Новостей АПН