главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2013-10-08«ЖЛ» на всеукраїнській конференції TechnologyMaster - 2013

4 жовтня в Києві відбулася третя всеукраїнська конференція TechnologyMaster - 2013, присвячена темі «Як управляти виробництвом на високому рівні ефективності». У ній взяли участь та поділилися досвідом співробітники житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ».

Провідні топ-менеджери та експерти ринків представили свої презентації на актуальну тему. Так, серед спікерів конференції були і представники житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Заступник начальника відділу розробки продукції ТДВ «ЖЛ» Володимир Прошутя розкрив своє бачення у сфері впровадження на підприємстві технологій, що оптимізують виробництво і забезпечують мінімальний рівень помилок з причини людського фактора. Презентація зацікавила відвідувачів, отримала багато позитивних відгуків, так як компанія з майже 70-річним досвідом роботи на ринку представила діючу і ефективну модель управління і методи для застосування в майбутньому і наслідування.

Мета конференції - обмінятися досвідом і залучити нових бізнес-партнерів, почерпнути кращий вітчизняний і зарубіжний досвід, нові ідеї та технології для розвитку виробництва, виведення його процесів на новий рівень ефективності і, як наслідок, підвищення прибутковості компанії. Ініціатором та організатором конференції TechnologyMaster-2013 виступила B2B-Медіа-група TradeMaster Group.

Всі гості конференції були нагороджені сертифікатами та отримали подяку за активну участь та презентації.

Додаткова інформація:

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 року - ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано у 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів». На сьогоднішній день в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 1800 співробітників. Продукція випускається під трьома торговими марками – ЖЛ, Doma, Optimix, серед яких різні види цукерок, печива та вафель.

http:www.sladosti.com.ua

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1870
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2019 Агентство Промышленных Новостей АПН