главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2013-10-23Торговий Дім «Щедро» провів галузеву конференцію

Торговий Дім «Щедро», беззаперечний лідер українського ринку промислових маргаринів із часткою ринку більше ніж 50%, максимально сприяє своїм клієнтам у розвитку їх бізнесу, надаючи інформаційно-технологічну підтримку. На правах флагману ринку, компанія «Щедро» організувала практичну конференцію із залученням клієнтів, основних учасників масложирового ринку та провідних спеціалістів харчової промисловості.

Учасники конференції змогли краще розібратися із питаннями євроінтеграції у сфері торгівельної діяльності завдяки виступу віце-президента Українського союзу промисловців і підприємців, Коротецького Василя Павловича. Провідний науковий співробітник Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва, Ятченко Олена Олександрівна провела доповідь про сучасні вимоги до безпеки продуктів харчування та харчової сировини. Про розвиток системи незалежної експертизи, оцінки якості, споживчих властивостей та ідентифікації товарів повідомила Сидоренко Олена Володимирівна, професор кафедри товарознавства та експертизи харчової продукції КНТЕУ.

Тенденції ринку на конференції розглянув Рибаков Максим Геннадійович, директор департаменту по роботі з промисловістю ТД «Щедро»: «В умовах жорсткої конкуренції масложирової галузі України, першість за компаніями, які у першу чергу орієнтовані на потреби своїх клієнтів. Унікальністю Торгового Дому «Щедра» є Інноваційний центр - структурний підрозділ, який дозволяє працювати з клієнтами ще на стадії розробки їх продукції, створюючи інгредієнти, які максимально відповідають їх вимогам».

Тему унікальної пропозиції технологічної підтримки клієнтів та продуктових інновацій продовжила Павленко Світлана Іванівна, директор департаменту розвитку виробництва та інновацій ТД «Щедро». «Торговий Дім «Щедро» прагне пропонувати ринку не тільки високоякісні інгредієнти, але і нові технології, що сприяють поліпшенню якості виробів та розвитку асортименту хлібопекарської, кондитерської та молочної галузей. У листопаді 2013 року на базі Запорізького масложиркомбінату буде відкрито перший Інноваційний Центр компанії. Він стане експериментальною площадкою для розробки, тестування та адаптації продуктів Торгового Дому «Щедро» під вимоги клієнтів. Центр буде оснащено новітнім обладнанням провідних світових виробників (Shredder, UNOX тощо)».

Серед представлених на конференції інноваційних новинок ТД «Щедро»: маргарин для сегменту заморожених напівфабрикатів, який зараз найбільш динамічно розвивається; «Слойка» для дріжджової та замороженої листкової випічки; маргарин для пісочної випічки; маргарин «Слойка» Європейська для пишною листкової випічки. Продукти гарантують відмінні функціональні та смакові якості.

В результаті проведення конференції, учасники ще раз переконалися, що Торговий Дім «Щедро» - клієнтоорієнтована компанія, яка готова відповідати очікуванням своїх клієнтів і оперативно реагувати на них. Вже відбувся запуск ряду нових проектів у кондитерській промисловості та молочної галузі з новинками компанії. Розширення продуктової лінійки інноваційними продуктами і унікальна пропозиція технологічної підтримки клієнтів – головні тренди ринку, які задає Торговий Дім «Щедро».

Торгова марка «Щедро» зареєстрована у 2005 році, сьогодні займає лідируючі позиції на українському масложировому ринку у сегменті маргаринів, майонезів, соусів та гірчиці.

Вся продукція ТМ «Щедро» виготовляється на ведучих комбінатах із багаторічним досвідом виробництва та сучасним обладнанням: Харківський та Львівський жиркомбінати (ХЖК та ЛЖК), а також Запорізькому масложиркомбінаті (ЗМЖК).

До продуктового портфелю ТМ «Щедро» входять: майонези на натуральних яєчних жовтках та відбірній соняшниковій олії, кетчупи із цільномеленими спеціями, соуси за оригінальними рецептурами та з цільними шматочками овочів, гірчиця з цільномелених гірчичних зернят, маргарини на основі рослинної олії власного виробництва та соняшникова олія.

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1874
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2019 Агентство Промышленных Новостей АПН