главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2013-11-25Печиво «Тортано Американо» - шоколадна новинка від фабрики «ЖЛ»

Слідкуючи за останніми тенденціями кондитерського ринку та потребами споживачів, житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» представила нове печиво – «Тортано Американо з шоколадними дропсами».

Новинка - це здобне шоколадне печиво з додаванням шматочків шоколаду яке надасть вишуканості традиційному ранковому чаюванню. Воно має насичений шоколадний смак та ніжну розсипчасту структуру, а збільшена форма печива дозволить насолоджуватися ним ще довше.

Найпопулярніше та найулюбленіше печиво – безумовно, шоколадне, тому «Тортано Американо» ТМ «Doma» сподобається навіть самим вимогливим поціновувачам солодкого.

Шоколадне печиво «Тортано Американо» від фабрики «ЖЛ» доступне у ваговому форматі у магазинах по всій території України, а також у фірмовому роздрібі фабрики «ЖЛ».

Додаткова інформація:

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 року - ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано у 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів». На сьогоднішній день в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 1800 співробітників. Продукція випускається під торговими марками – ЖЛ, Doma, Optimix та Stevix, серед яких різні види цукерок, печива та вафель.

www.sladosti.com.ua

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1886
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2020 Агентство Промышленных Новостей АПН