главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2014-09-18Кондитерська фабрика «ЖЛ» представляє лінійку дієтичних солодощів

Слідуючи сучасним тенденціям в області здорового харчування, кондитерська фабрика «ЖЛ» представляє лінійку дієтичних кондитерських виробів. Цукор в них повністю або частково замінений фруктозою або екстрактом стевії, тому такі солодощі незамінні для тих, хто змушений обмежувати себе у вживанні цукру.

Згідно із Законом України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини» весь асортимент дієтичної продукції ТДВ «ЖЛ» пройшов державну реєстрацію, має санітарно-епідеміологічні висновки і дозволений до вживання хворим на цукровий діабет. Інститутом ендокринології були проведені дослідження, які визначили разову і добову норму вживання для кожного кондитерського виробу (кількість хлібних одиниць), що виробляється фабрикою «ЖЛ».

Використовуючи 70-річний досвід і сучасні технології, фабрика «ЖЛ» є лідером з виробництва дієтичних солодощів. Сьогодні асортимент дієтичних кондитерських виробів налічує більш ніж 18 позицій, серед яких вафлі, пралінові, желейні, збивні, фруктові та вафельні цукерки, а також затяжне і цукрове печиво.

Незабаром дієтичну лінійку поповнять «Батончик на стевії» в упаковці стейбл-бег і фасовані «Вафлі на стевії». Ознайомиться з повним асортиментом дієтичних солодощів можна на офіційному сайті компанії www.sladosti.com.ua.

Додаткова інформація:

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 року - ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано у 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів». На сьогоднішній день в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 1800 співробітників. Продукція випускається під торговими марками – ЖЛ, Doma, Optimix та Stevix, серед яких різні види цукерок, печива та вафель.

www.sladosti.com.ua

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1941
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2020 Агентство Промышленных Новостей АПН