главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2014-09-30Житомирська кондитерська фабрика спростовує чутки

27 вересня на Інтернет-сайті ukraina.ru була опублікована стаття з назвою «Порошенко обвиняют в подготовке захвата кондитерской фабрики в Житомире», в якій йдеться про те, що, нібито, одразу після 26 жовтня люди президента України Петра Порошенка готують рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики.

За словами Інтернет-видання, таку інформацію їм повідомила співробітниця підприємства: «Собрали весь коллектив и начальство фабрики нам сказало, чтобы мы не голосовали за Порошенко на этих выборах, потому что сразу после них он собирается захватить нашу фабрику. Люди в ужасе. Сколько же ему еще надо денег, чтобы оставить нас в покое? Людям не за что покупать еду, а он фабрику собрался захватывать!» — рассказала она».

Офіційна прес-служба товариства з додатковою відповідальністю «ЖЛ» виступає зі спростуванням цієї інформації, повідомляючи, що ні один з працівників або представників фабрики такої інформації не давав жодному з засобів масової інформації. 25 вересня на фабриці були проведені збори, але це була зустріч із кандидатами в депутати від партії «Об'єднання «Самопоміч» в цілях презентації їх передвиборчої програми. Цю інформацію можуть засвідчити всі присутні на зустрічі: представники, працівники, пенсіонери кондитерської фабрики «ЖЛ» та ЗМІ.

Звернення до адміністрації сайту для з’ясування деталей, а також з проханням підтвердити достовірність опублікованої Виданням інформації не дало жодних результатів на момент оприлюднення цього Звернення.

Тому житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» вважає опубліковану інформацію безпідставною, неправдивою і такою, що була використана в політичних цілях. Враховуючи всі обставини ситуації, фабрика «ЖЛ», яка є аполітичною організацією, була втягнута у політичні чутки, які можуть нанести шкоду іміджу одного з провідних підприємств своєї галузі.

Просимо не розповсюджувати неперевірену інформацію про житомирську кондитерську фабрику «ЖЛ» навмисне та не втягувати у політичні питання.

Прес-служба ТДВ «ЖЛ»,

pr@renesans.net.ua

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID1944
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2019 Агентство Промышленных Новостей АПН