главная написать нам редакция сайта  
    support@ukrfood.com.ua   
ПРЕСС-ЦЕНТР

Пресс-центр
Агентство промышленных новостей
2002-07-11ВАТ Агрохімцентр – 6 років діяльності на внутрішньому ринку України

Лобода Микола Васильович

Голова правління ВАТ “Агрохімцентр”

Відкрите акціонерне товариство “Агрохімцентр”, засновником якого є співробітники товариства, сільськогосподарські товаровиробники, інші фізичні особи та акціонерний банк “Брокбізнесбанк”, працює над підвищенням родючості грунтів та урожайності сільськогосподарських культур шляхом надійного забезпечення товаровиробників високоефективними агрохімікатами. Через регіональні представництва, які є практично у кожній області України і безпосередньо забезпечує сільськогосподарських товаровиробників мінеральними добривами, з виробниками України і за її межами налагоджені прямі ділові стосунки.

З початку року мінеральних добрив реалізовано понад 60 тис.тонн. Під майбутній урожай є в наявності 35 тис.тонн аміачної селітри, суперфосфату – 10 тис.тонн, нітроамофоски - 10 тис. тонн.

З року в рік розширюється діапазон іноземних та вітчизняних фірм, з якими вирішуються питання оптових закупівель в Україну засобів захисту рослин.

На сьогодні ВАТ “Агрохімцентр” співпрацює з 24 іноземними фірмами Англії, Швейцарії, Австрії, Америки, Китаю, Данії, Німеччини, Японії, Угорщини, Росії та рядом вітчизняних підприємств.

Завчасне постачання, широкий асортимент інсектицидів, гербіцидів, фунгіцидів, родентицидів, десикантів та протруювачів, доступні ціни на них, кваліфіковані консультації фахівців вигідно відрізняють ВАТ “Агрохімцентр” від інших дистриб’юторів.

На суму понад 60 млн.грн. з початку цього року реалізовано споживачам засобів захисту рослин.

Наявність повного спектру гербіцидів, інтексицидів, фунгіцидів, протруйників, фумигантів, родентицидів, десикантів забезпечують збільшення постійних клієнтів товариства з різних регіонів України.

Під майбутній урожай є в повному асортименті як хімічні так і біологічні засоби захисту рослин.

На базі тепличного комплексу ВАТ “Агрохімцентр” вирощує розсаду та овочі. Діє цех по виробництву біогумусу. Організований цех по фасуванню мінеральних добрив та засобів захисту рослин в обсягах реалізації понад 5,0 млн.грн..

Розширюється мережа оптової та роздрібної торгівлі. 6 фірмових магазинів у різних регіонах України реалізують агрохімікати і сільськогосподарську продукцію забезпечуючи 10 відсотків товарообігу товариства.

Спеціалізовані відділи магазинів реалізують, як в роздріб, так і оптом мінеральні добрива, хімічні та біологічні засоби захисту рослин власного фасування, товари побутової хімії та супутні товари.

Протягом останніх років ВАТ “Агрохімцентр” інвестувало свої кошти у створення нових і діючих товариств, а їх 10.

Завдяки цьому реаніміровано роботу товариства “Облагрохім-Черкаси”, яке забезпечує сільгосптоваровиробників регіону агрохімікатами.

Відновлено на новій організаційно-правовій основі діяльність товариства з обмеженою відповідальністю на півдні України – “Ізмаїл-Агрохім”, яке поряд з реалізацією засобів хімізації займається вирощуванням сільськогосподарської продукції на орендованих землях.

Створене за участю ВАТ “Агрохімцентр” сільськогосподарське товариство “Агрохімцентр” в с.Потоки Немирівського району Вінницької області за останні чотири роки співпраці на орендованих 2,5 тис.гектарах землі збільшило врожайність зернових з 22 до 37 цнт з гектара, цукрових буряків до 350 цнт. Виготовлені за рахунок ВАТ “Агрохімцентр” і видані селянам державні акти на право приватної власності на землю. Газифікується село, повертається до роботи на землі молодь.

Набутий досвід щодо захисту рослин у господарстві дозволив товариству поширити його на землях інших господарств Немирівського і сусідніх районів.

Спільно з фірмою “Аеропрофіт” малою авіацією оброблено і захищено від бур’янів понад 10 тис.гектарів озимих, що забезпечило вагому прибавку врожаю у кожному господарстві.

Засноване у 2001 році СТОВ “Агрохімцентр” і працює на орендованих 3,5 тис.гектарів землі у селі Михайло-Ганнівка Конотопського району Сумської області, де оновлюється техніка, створені робочі місця для удосконалення технології вирощування сільськогосподарських культур.

ВАТ “Агрохімцентр” , володіючи контрольним пакетом акцій ВАТ “Шепетівський цукровий комбінат” забезпечив через цукрокомбінат бурякосіючі господарства регіону мінеральними добривами, насіннєвим матеріалом, засобами захисту рослин, спільно з комерційними банками надали кредити під гарантії Агрохімцентру.

Різноплановість діяльності ВАТ “Агрохімцентр” забезпечують висококваліфіковані фахівці, які мають багатий досвід роботи на виробництві і в науці.

4-м працівникам присвоєне почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”, 6 працівників товариства мають вчену ступінь кандидата сільськогосподарських наук.

Поєднання досвіду і енергії молодих спеціалістів дають можливість відслідковувати та прогнозувати ситуацію в агропромисловому комплексі, підтримувати тісні зв’язки з сільськогосподарськими товаровиробниками усіх регіонів України, промисловими підприємствами, інофірмами, науковими установами, провідними вченими і успішно вирішувати виробничі і комерційні питання.

ВАТ “Агрохімцентр” є одним із засновників всеукраїнської газети “Сільський час”, через яку висвітлюється робота сільськогосподарських товаровиробників різних форм власності та аграрна політика Уряду України.

ВАТ “Агрохімцентр” координує свою роботу з Мінагрополітики, Мінпромполітики України, з Національною асоціацією “Укрсільгоспхімія”, Українською лігою підприємців агропромислового комплексу , “Українською асоціацією захисту рослин”, “Зерновою спілкою України”, державними службами захисту рослин та охорони родючості грунтів і якості продукції.

Робота товариства відзначена Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Почесними Грамотами Міністерства аграрної політики, Почесним Дипломом Президії Торгово-промислової палати України.

Проблемні питання :

  • реформування колективних сільськогосподарських підприємств без правонаступництва і поділу їх на частки призвели до неповернення боргів за надані товарні кредити ;
  • період становлення державної виконавчої служби по виконанню рішень суду Міністерства юстиції України та повільна робота її виконавців стримують у часі розрахунки дебіторів;
  • відсутність цінового паритету на зерно, призупинило на невизначений час його реалізацію, недоодержанню коштів для покриття понесених витрат і стримує проведення розрахунків між партнерами;
  • переробка імпортної цукросировини на цукор і реалізація його на внутрішньому ринку зробили власний цукор не конкурентноспроможним на ринку цукру;
  • невнесені до цього часу відповідні зміни до Закону України від 03.04.97 № 168/97-ВР “Про податок на додану вартість” блокують введення в дію касового нарахування та сплати податку на додану вартість передбачену Законом України від 18.01.01 № 2238-ІІІ “Про стимулювання сільського господарства на 2001-2004 роки”.

ГДЕ МЫ?...
началопресс-центрстатья ID2
 
Контакты АПН: E-mail: support@ukrfood.com.ua, SKYPE: apn_support
©1999-2020 Агентство Промышленных Новостей АПН